350.00

Bez znajomości języka oferta pracy w Holandii przy pakowaniu mięsa drobiowego, Doetinchem

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Doetinchem
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: holenderska umowa o pracę
  • Opublikowany: 13 maja 2020 22:47

Zakład przetwórstwa drobiu z Doetinchem poszukuje od zaraz kandydatów do pracy w Holandii także bez znajomości języka przy pakowaniu mięsa na linii produkcyjnej.

Pracownik produkcji-pakowacz
Poszukujesz pracy w Holandii?

Chcesz wyjechać i nie żałować swojej decyzji?

Zadzwoń lub wyślij CV – na pewno się z Tobą skontaktuję!

Oferujemy stabilną pracę opartą o holenderską umowę.

PANIE, PANOWIE, PARY – START OD ZARAZ

Osoby z własnym samochodem bardzo mile widziane

Opis stanowiska: Praca polega na pakowaniu mięsa drobiowego, kontroli jakości, ważeniu mięsa

Miejsce pracy: Doetinchem/Kornhorn/Putten/Nijkerk

Wymagania:

zaangażowanie i chęci do pracy

Oferujemy:

Stawka bazowa9.54€br/h
Dodatek ADV 7% do każdej przepracowanej godziny
Dodatek zmianowy 12.5% do każdej godzin za prace na dwóch zmianach
Stale i pewne 40h pracy w tygodniu
Zakwaterowanie w pokojach maksymalnie 2 osobowych w budynkach o wysokim standardzie(koszt to 82.5€tyg)
Cotygodniowe wyplaty w każdy czwartek
Opieke polskiego koordynatora
Holenderski kontrakt oraz ubezpieczenie(25€ tyg.)
pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii (mamy zaufane firmy przewozowe, wystawiamy zaświadczenie o podjęciu pracy w Holandii w razie kontroli granicznej)
Mile widziane:

Prawo jazdy
Wlasny samochod
Dodatkowe informacje:

Praca od poniedziałku do soboty, 1 lub 2-zmianowa.

Osoby zdecydowane na wyjazd w ciągu tygodnia proszę o przesłanie CV na adres anna@holandiajobs.pl lub kontakt tel. + 48790833585

ID ogłoszenia: 4475ebc30d78b5f3