do uzgodnienia

Bez znajomości języka ogłoszenie pracy w Holandii na budowie od zaraz murarz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 31 maja 2017 23:08

Atrakcyjna praca w Holandii dla budowlańców na stanowisku murarza. Dostępna od zaraz możliwość zatrudnienia na budowie dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik budowlany, murarz

Miejsce zatrudnienia: Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na murowaniu budynków mieszkalnych i publicznych
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie murowanie blokami Ytong z użyciem kleju

Wymagania:

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku murarza poświadczone dokumentami
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na dobrym poziomie
  • posiadanie referencji z poprzednich miejsc pracy
  • prawo jazdy kat.B oraz własne auto – przynajmniej 1 w zespole

Oferujemy:

  • wsparcie w zorganizowaniu transportu do Holandii
  • zapewnione zamieszkanie w komfortowych warunkach
  • dobre zarobki
  • ubezpieczenie oraz opłacanie składek
  • możliwość regularnych wyjazdów do Polski
  • zatrudnienie na dłuższy okres
  • pracę od zaraz na zasadach obowiązujących w Holandii
  • opiekę polskich koordynatorów

Aplikacja:

Zgłoszenia aplikacyjne należy wysyłać na adres:

zeitmann.3851630@es-candidate.com

Źródło: http://www.praca4u.net/murarz-z-angielskim-murowanie-ytongiem-id482078.html

ID ogłoszenia: 464592daa6c5a33b