12,06 € brutto/h

Bez znajomości języka pakowanie słodyczy Holandia praca od zaraz w Leerdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leerdam
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 25 października 2021 12:15

Pracodawca z Leerdam poszukuje od zaraz pakowaczy do pracy w Holandii. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy z zakwaterowaniem, które będzie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Leerdam.

Wynagrodzenie: 12,06 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań na różnych stanowiskach przy produkcji albo pakowaniu słodyczy;
  • praca odbywa się w systemie trzyzmianowym.

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego albo niemieckiego.

Oferujemy:

  • stabilną pracę;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • atrakcyjne warunki finansowe + dodatki;
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie;
  • możliwość dojeżdżania do pracy rowerem albo służbowym samochodem;
  • zatrudnienie na dłużej;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • dodatki za pracę w nadgodzinach oraz w weekendy.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Holandii, mogą się zgłaszać poprzez stronę:

www.flexcraft.pl/praca/praca-12-06-euro-brutto-plus-dodatki-pakowanie-s%C5%82odyczy-od-zaraz-386402-71.html

ID ogłoszenia: 7426170fb3441840