9,18 euro/h brutto

Bez znajomości języka od zaraz praca Holandia na magazynie z elektroniką Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Opublikowany: 26 czerwca 2015 00:38

Szukamy od zaraz magazyniera bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Praca w Holandii, Waalwijk na magazynie przy zbieraniu zamówień i pakowaniu sprzętu elektronicznego.

Stanowisko: Magazynier
Lokalizacja: Holandia, Waalwijk, Tilburg
Wynagrodzenie: 9,18 euro/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: 9154

Zadania:
– pracownik będzie zbierać zamówienia
– zadania związane są z wyszukiwaniem produktów na półkach oraz innych pracach magazynowych
– kontrolowanie jakości

Wymagania:
– dobra sprawność fizyczna
– od pracowników wymagamy dobrej znajomości języka angielskiego
– wcześniejsze doświadczenie w pracy na magazynie będzie atutem
– posiadanie uprawnień na wózki widłowe będą mile widziane
– zorientowanie w dziedzinie logistycznej będzie atutem podczas rekrutacji

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wypłacanie wynagrodzenia w ustalonym terminie
– codzienny transport do pracy
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– przyjazną atmosferę na miejscu
– odpowiedzi na pytania
– jasne warunki zatrudnienia
– wolne jedno stanowisko
– zatrudnienie na pełny etat
– podpisanie umowy na czas nieokreślony

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się za pośrednictwem strony: http://www.infopraca.pl/praca/magazynier-ka/tilburg-waalwijk-holandia/11681042

ID ogłoszenia: 851558c6f4acb0f4

5 komentarzy na “Bez znajomości języka od zaraz praca Holandia na magazynie z elektroniką Waalwijk”

  1. Witam!
    Jestem zainteresowany ogloszeniem.
    Pozdrawiam
    Dawid Sobieszczanski

  2. Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy. Proszę o kontakt.

  3. Witam jestem zainteresowany wasza oferta aktualnie jestem w holandii w niedziele wyjezdzam mam numer sofi karte ubezpieczeniowa moj numer kontaktowy +48733350026 lub +31649176820

  4. Goluch Grzegorz na 7 lipca 2015 @ 11:22

    Jestem gotowy do wyjazdu znam holenderski.+48883016266

  5. Poszukuje pracy na 20 listopada 2015 @ 01:31

    Witam jestem z tilburga i szukam pracy /moj nr 0617735689Anna