11 euro brutto/h

Bez znajomości języka praca Holandia na magazynie z odzieżą od zaraz w Amsterdamie

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: 22.08.2021
  • Długość umowy: 12 m-cy
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2021 00:22

Także bez znajomości języka obcego na terenie Amsterdamu możliwa do podjęcia od zaraz legalna praca w Holandii na magazynie z odzieżą. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie.

O nas:
Work Force Sp. z o.o. jest biurem pośrednictwa pracy, które zajmuje się rekrutacja osób chcących podjąć legalne zatrudnienie na terenie Holandii. W Polsce istnieje i działa nieprzerwanie od kwietnia 2004 roku. Na terenie kraju dysponuje czterema biurami, w których pracują konsultanci dedykowani do obsługi obecnych i przyszłych pracowników. Oddziały Work Force znajdują się w Białymstoku, Bydgoszczy, Lublinie i Opolu. Wieloletnie doświadczenie i wiedza firmy pomaga w znalezieniu dobrej pracy, dostosowanej do potrzeb kandydatów, ich kwalifikacji i umiejętności.
PRACOWNIK MAGAZYNOWY/ORDER-PICKER – UBRANIA – HOLANDIA
Stawka
Wymagania
Praca w systemie zmianowym (zmiana wieczorna i nocna, w sezonie także soboty i niedziele).
Obowiązki
Zbieranie zamówień na magazynie (ubrania, kosmetyki, produkty dla domu)
Kontrola jakościowa i ilościowa zamówień
Uzupełnianie stoków magazynowych
Przepakowywanie produktów z palet
Rozładunek i załadunek towaru
Oferujemy
Kontrakt holenderski
Opiekę polskich koordynatorów
Zakwaterowanie
Ubezpieczenie
Dojazdy do pracy na terenie Holandii
Darmowy transport do Holandii
Prosimy o przeslanie CV na adres mailowy: l.kozuchowski@workforce.pl
Work Force Sp. z o.o.
ul. Pod Blankami 21
85-034 Bydgoszcz
tel.: (52) 3739198
www.workforce.pl

ID ogłoszenia: 7976114dda2cb70b

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez WorkForceBydgoszcz

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez WorkForceBydgoszcz »