11,85 +zakwaterowanie

Bez znajomości języka praca Holandia na produkcji czekolady od zaraz w fabryce z Hagi

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 czerwca 2021 17:15

Od zaraz w Hadze możliwa legalna praca w Holandii przy produkcji czekolady 2021. Zatrudnienie bez znajomości języka w fabryce z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: pracownik produkcji

Liczba miejsc: 2

Start: czerwiec 2021

Zarobki: od 11,85 euro/h brutto bez stawki wiekowej

Umowa: docelowo stała

Zadania:

  • przygotowanie i kontrola jakości składników do produkcji
  • obsługa maszyn (po przeszkoleniu)
  • kontrola jakości wyrobów finalnych
  • pakowanie i przygotowanie towaru do magazynowania
  • czyszczenie elementów linii produkcyjnej

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie
  • znajomość języka angielskiego będzie atutem
  • gotowość od stycznia do podjęcia docelowo stałej pracy w Holandii

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie bez stawki wiekowej
  • bezpłatne zakwaterowanie na miejscu przez 6 pierwszych miesięcy
  • zapewniamy wsparcie przy sprawach formalnych i tłumaczeniu dokumentów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy adres z dopiskiem „Produkcja czekolady Haga 2021”

pracujwholandii@net-c.nl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 35060b94bd1d190d

Linki sponsorowane