do ustalenia

Bez znajomości języka praca Holandia od zaraz na magazynie spożywczym Veghel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Veghel
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 27 lutego 2018 07:45

Dostępna od zaraz oferta pracy w Holandii na magazynie z artykułami spożywczymi. Chętnie zatrudnimy w Veghel Polaków bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Veghel, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba miejsc: 2

Zarobki: Veghel, Holandia

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie sieci supermarketów polegająca głównie na zbieraniu zamówień
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie i etykietowanie produktów oraz przygotowywanie paczek do wysyłki
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się obsługą wózków paletowych oraz pracami na magazynie

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
  • posiadanie numeru sofi
  • możliwość wyjazdu do Holandii na minimum 13 tygodni
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • gotowość do pracy w różnych lokalizacjach

Oferujemy:

  • możliwość skorzystania z zapewnionego przez agencję lokum, ubezpieczenia oraz komunikacji miejskiej
  • wsparcie koordynatorów
  • szansę na dłuższą współpracę
  • perspektywę rozwoju zawodowego

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą zachęcamy do aplikowania za pomocą formularza na stronie:

źródło: https://tnsgroup.pl/praca-w-magazynie-zbieranie-zamowien/

ID ogłoszenia: 4445a9463274b19e