1900 € netto/mc

Bez znajomości języka praca Holandia przy produkcji kanapek od zaraz Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 18 listopada 2021 17:10

Fabryka z Utrechtu szuka od zaraz pracowników produkcji do pracy w Holandii. Zatrudnienie dla Polaków na produkcji kanapek bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Utrecht.

Wynagrodzenie: 1900 € netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika na tym stanowisku będzie przygotowywanie kanapek oraz innych dań obiadowych.

Wymagania:

  • własny transport oraz zakwaterowanie w okolicach Utrechtu;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • stałe zatrudnienie;
  • 40 godzin pracy w tygodniu;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • 25 dni urlopu na rok – nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu;
  • zwrot kosztów podróży z zagranicy;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • pomoc koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z CV prosimy kierować na adres e-mail:

jobs@orangejobs.nl albo można zadzwonić pod numer telefonu: 0031 – 294287027 albo na polski numer: 0048 – 717166237

Źródło: https://orangejobs.nl/pl/oferta/pracownik-produkcyjny-kanapki-e-1900-netto-miesiecznie/

ID ogłoszenia: 223618ea396224b1