9,60 Eur brutto/h

Bez znajomości języka praca Holandia w ogrodnictwie przy kwiatach od zaraz Ter Aar 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Ter Aar
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 27 marca 2020 00:03

Firma z Ter Aar szuka od zaraz chętnych do pracy w Holandii przy kwiatach. Zatrudnienie 2020 w ogrodnictwie bez znajomości języka dla Polaków. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Ter Aar.

Wynagrodzenie: 9,60 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie nawijał pędy bluszczu na pałąki, wkładał je w folię, a także sadził i pielęgnował kwiaty lub sadzonki oraz podwiązywał pnącza na wysokości, a tu możliwa jest praca na podwyższeniu;
  • wykonywanie ogólnych prac szklarniowych.

Wymagania:

  • bez znajomości języka;
  • mile widziane prawo jazdy;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • chęć zatrudnienia na dłużej.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • stabilne zatrudnienie;
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania oraz ubezpieczenia;
  • transport do pracy;
  • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + ewentualne dodatki zmianowe.

Aplikacja:

Przez formularz: http://bit.do/rektutacja-holandia

źródło: https://www.flexcraft.pl/praca/praca-pracownik-szklarni-9210-71.html

ID ogłoszenia: 9415e66658f1510d

Linki sponsorowane