do ustalenia

Bez znajomości języka praca Holandia w ogrodnictwie przy kwiatach od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Opublikowany: 15 lutego 2015 20:56

Oferujemy możliwość podjęcia pracy w Holandii przy kwiatach ciętych od zaraz. Ogłoszenie dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego przy układaniu bukietów i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik przy kwiatach ciętych
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– wszelkie race przy kwiatach ciętych, układanie, pakowanie, etykietowanie
– układanie bukietów
– zajmowanie się przygotowaniem kwiatów do dalszego transportu
– praca przy następujących odmianach: chryzantemy, gerbery, tulipany, frezje, róże i orchidee

Wymagania:
– doświadczenie przy kwiatach jest wymagane (min. 6 miesięcy przy kwiatach z gatunku jednego z powyżej wymienionych)
– posiadanie referencji będzie atutem
– znajomość przynajmniej jednego języka do wyboru z: niemiecki, angielski, holenderski będzie mile widziana, ale nie jest konieczna
– prawo jazdy na samochód osobowy będzie sprzyjało podczas rekrutacji
– osoby zmotywowane, pełne energii i entuzjazmu

Oferujemy:
– każdemu pracownikowi zapewniamy zakwaterowanie oraz ubezpieczenie na czas trwania umowy
– pomagamy przy organizowaniu transportu do Holandii
– dobrze płatną pracę na holenderskich warunkach
– przyjazną atmosferę
– odpowiedzi w razie pytań
– brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji

Aplikacja:
W celu rejestracji należy skontaktować się z biurem do wyboru:
Kielce- Tel: 41 344 38 16
Lublin- Tel: 81 444 27 24
Opole- Tel: 77 460 90 77

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23a249/

ID ogłoszenia: 5254e0a8b27f900

3 komentarze na “Bez znajomości języka praca Holandia w ogrodnictwie przy kwiatach od zaraz”

  1. Mateusz1992 na 23 lutego 2015 @ 14:20

    Witam
    Jestem zainteresowany tą ofertą pracy
    Mam 23 lata mam doświadczenie w pracy przy kwiatach zwłaszcza przy różach
    brak problemów zdrowotnych możliwość wyjazdu od zaraz
    mój nr 793 171 696

  2. Witam Serdecznie
    Bardzo chętnie podejmę pracę u was od zaraz na dużym okres czasu
    Mieszkam w Dordrecht
    jestem spokojna, pracowitą osobą, nie paląca I zapałem do pracy .z dużym doświadczeniem w Holandii.
    posiadamy doświadczenie w pracach na kwiatach,sortowanie, .owoce tulipany dekoracja i pakowanie..
    mamy numer sofi, konto bankowe,
    więcej pytań o doświadczenie i informacje podaje nasz
    nr tel ;
    0657456945