9,08 euro/h

Bez znajomości języka praca Holandia w szklarni zbiory pomidorów od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Opublikowany: 20 października 2014 01:37

Zatrudnimy od zaraz pracowników fizycznych do pracy w Holandii bez znajomości języka holenderskiego. Oferta dla Polaków przy zbiorach pomidorów i ich pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik do zbioru pomidorów
Lokalizacja: Holandia,
Wynagrodzenie: 9,08 euro/h
Numer referencyjny: H/130

Zadania:
Zatrudniony będzie przydzielony do takich zadań jak zbieranie pomidorów ich sortowanie i późniejsze pakowanie. Praca odbywa się w szklarni.

Wymagania:
– posiadanie doświadczenie przy zbiorach będzie sprzyjało podczas rekrutacji
– podstawowa znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego
– jedynie kandydaci, którzy odpowiedzialnie podchodzą do wykonywania swoich zadań
– wielozadaniowość
– dobre zdrowie
– zdyscyplinowanie
– umiejętność skupienia się na wykonywanej czynności

Oferujemy:
– zapewniamy szkolenia dla brygadzistów
– bonusy i programy lojalnościowe
– zatrudnienie również dla kobiet
– szkolenia dla osób bez doświadczenia
– przyjazną atmosferę
– dobre warunki pracownicze

Aplikacja:
Prosimy aplikować poprzez stronę: https://praca.sherpaforce.pl/pracownik-szklarni-pomidory-h130.html#1

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-230iga/

ID ogłoszenia: 6454443084b576c

8 komentarzy na “Bez znajomości języka praca Holandia w szklarni zbiory pomidorów od zaraz”

  1. Wraz z dziewczyna jesteśmy zainteresowani/.Znamy język niemiecki komunikatywnie .Mamy doświadczenie przy zbiorach nasz nr 782483658

  2. Witam.mam 20 lat jestem zainteresowany ta oferta pracy . Jestem silny fizycznie jak i psychicznie .dziekuje i prosze o odpowiedz droga mailowa

  3. Mam 26lat jestem zainteresowany mój nr 724345733 byłem na zbiorach Szparagi i truskawki w Austrii czekam na odpowiedz 🙂

  4. witam jestem jestem zainteresowana tą ofertą pracy Jestem silna fizycznie jak psychicznie dziekuje i proszę o odpowiedz mojego meial paulinajaskowaik34@gmail.com

  5. Szukam pracy bo jestem bez robotny i jestem robotny

  6. mam 41 lat ogromne chęci do pracy posiadam doświadczenie w branży ogrodniczej. Proszę o kontakt na tel 602650127

  7. michal piskorski na 13 stycznia 2016 @ 12:29

    mam 29 lat jestem zainteresowanych o prace prosze o kontakt 797246675