do uzgodnienia

Bez znajomości języka praca Holandia na produkcji czekoladek od zaraz 2022 fabryka w Vaassen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vaassen
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 1 lutego 2021 00:05

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii dla pracowników produkcji. Zatrudnienie 2022 w fabryce z Vaassen na produkcji czekoladek bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Vaassen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie wykonywał zadania przy produkcji czekoladek, a także będzie zajmował się obsługiwaniem maszyn pakujących.

Wymagania:

  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego, niemieckiego albo holenderskiego;
  • atutem będzie posiadania prawa jazdy;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku albo na produkcji spożywczej.

Oferujemy:

  • stabilne i legalne zatrudnienie;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie;
  • transport do pracy rowerem albo samochodem służbowym;
  • zatrudnienie na dłuższy czas;
  • pomoc polskich koordynatorów.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Holandii na produkcji czekoladek, proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez stronę:

Źródło: www.flexcraft.pl/praca/praca-produkcja-czekoladek-402338-71.html

ID ogłoszenia: 47600ee4d2aec15