13,15 € brutto/h

Bez znajomości języka praca w Holandii magazyn odzieżowy od zaraz w Sevenum

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Sevenum
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 16 czerwca 2022 19:28

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Holandii dla magazynierów. Zatrudnienie w Sevenum na magazynie odzieżowym bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Sevenum.

Wynagrodzenie: 13,15 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie artykułów odzieżowych;
  • praca z wykorzystaniem skanera.

Wymagania:

  • atutem będzie doświadczenie;
  • odpowiedziane i dokładne wykonywanie zadań;
  • elastyczność;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • pracowitość i zmotywowanie do pracy;
  • chęć podjęcia stałej pracy.

Oferujemy:

  • stałą pracę;
  • bardzo dobre wynagrodzenie + dodatek urlopowy i wakacyjny;
  • pomoc przy formalnościach;
  • płatne zakwaterowanie i ubezpieczenie;
  • zestawienie przepracowanych godzin i kosztów;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto walutowe w Polsce;
  • zorganizowanie płatnego wyjazdu za granicę u zaufanego przewoźnika;
  • rozliczenia podatkowe;
  • możliwość zjeżdżania do Polski na 1-2 tygodnie po 6-8 przepracowanych tygodniach.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracę w Holandii mogą wysyłać zgłoszenia poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 2956286a8d60273b