350 euro/tyg netto

Bez znajomości języka praca w Holandii na budowie dla murarza Apeldoorn

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Apeldoorn
  • Opublikowany: 1 października 2015 02:57

Dam fizyczną pracę w Holandii bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie w Apeldoorn w budownictwie przy murowaniu. Oferta kierowana do osób z doświadczeniem. Pracodawca wymaga od pracownika znajomości języka angielskiego bądź niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Holandia, Apeldoorn
Wynagrodzenie: 350 euro/tyg netto

Zadania:
Pracownik budowlany na stanowisku murarza zajmuje się wszystkimi zadaniami związanymi ze wznoszeniem budowli z różnych materiałów.

Wymagania:
– doświadczenie w pracy murarza minimum 2 lata
– przyjazd samochodem
– należy koniecznie posiadać własne narzędzia
– umiejętne porozumiewanie się w języku angielskim bądź niemieckim (poziom komunikatywny)
– wytrzymałość fizyczna
– chęć podnoszenia swoich kwalifikacji

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie tygodniowe
– miejsce do spania na czas trwania umowy
– legalną pracę w Holandii
– ubezpieczenie ( koszty pokrywa pracodawca)
– przyjazne środowisko pracy
– stałe zlecenia

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV napisanego w języku angielskim bądź niemieckim na maila: rekrutacja@mbmbwork.eu

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-247m62/

ID ogłoszenia: 474560c7830dd925