do uzgodnienia

Bez znajomości języka praca w Holandii na budowie przy remontach od zaraz Breda

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Breda
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 1 listopada 2019 01:02

Propozycja podjęcia pracy w Holandii bez znajomości języka na budowie. Zatrudnienie w Bredzie aktualne od zaraz przy remontach i wykończeniach. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Breda.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie wykonywał prace instalacyjne, malował, gipsował, tapetował, kładł gładź, stawiał konstrukcje z płyt kartonowo – gipsowych, układał różne rodzaje podłóg oraz wykańczał wnętrza.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku pracy;
  • mile widziane będzie prawo jazdy kat. B;
  • samodzielność;
  • wysoka jakość wykonywanej pracy;
  • dokładne wypełnienie zadań;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Oferujemy:

  • stałą pracę przez cały rok;
  • zakwaterowanie;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • pracę od poniedziałku do piątku ( 7 – 18) oraz w soboty (7 – 15).

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy, proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez stronę: www.infopraca.pl/praca/pracownik-remontowo-wykonczeniowy/breda-holandia/14701923

ID ogłoszenia: 8705da8a83fcb054

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca w Holandii na budowie przy remontach od zaraz Breda”

  1. Byłbym zainteresowany pracą na budowie lub wykończeniowce, jestem stolarzem z wykształcenia ale mam ogromne pojęcie o technikach budowlanych i wykończeniowce. Jestem człowiekiem samodzielnym posiadającym prawo jazdy i samochód Jestem zainteresowany pracą od zaraz. Proszę o kontakt. Pozdrawiam