do uzgodnienia

Bez znajomości języka praca w Holandii 2021 na magazynie odzieży od zaraz de Meern

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: de Meern
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 8 lutego 2021 14:37

Dla magazynierów bez znajomości języka do podjęcia praca w Holandii. Zatrudnienie 2021 aktualne od zaraz w de Meern na magazynie z odzieżą. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: De Meern.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika na tym stanowisku będzie kompletowanie zamówień z wykorzystaniem skanera.

Wymagania:

  • mile widziane będzie doświadczenie;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • umowę o pracę;
  • wynagrodzenie płatne zraz w tygodniu;
  • stawki godzinowe, które są powiększone o dodatek wakacyjny;
  • płatny urlop;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • dodatek do wynagrodzenia za pracę w nadgodzinach;
  • bezpłatny transport do/z pracy;
  • zakwaterowanie;
  • pomoc polskiego koordynatora.

Aplikacja:

CV prosimy kierować na adres e-mail:

aplikuj@jobrun.eu z podaniem numeru referencyjnego: NL-EXL/2021 albo można zadzwonić pod numer telefonu: 518891884, 517017884, 517362797

Źródło: www.jobrun.pl/713-2/

ID ogłoszenia: 261600ef195aba26