9,50 euro/h brutto

Bez znajomości języka praca w Holandii na magazynie z elektroniką od zaraz Tiel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tiel
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 9 lutego 2018 22:29

Aktualna oferta zatrudnienie w hurtowni z Tiel przy zbieraniu zamówień dla Polaków bez znajomości języka. Praca w Holandii od zaraz na magazynie ze sprzętem elektronicznym.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Lokalizacja: Tiel, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 9,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie hurtowni z drobnym sprzętem elektronicznym (laptopy, tablety, słuchawki, myszki optyczne)
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie zamówień z użyciem skanera ręcznego
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • konieczna jest komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • możliwość współpracy na dłuższy okres
  • brak przeciwwskazań na podjęcie fizycznej pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w rozwijającej się firmie
  • dobre zarobki wypłacane terminowo co tydzień na konto
  • atrakcyjne dodatki wakacyjne i urlopowe
  • płatne zamieszkanie oraz ubezpieczenie dla pracowników
  • wyjazd do Polski możliwy po 6-8 tygodniach pracy
  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych związanych z wyjazdem
  • wsparcie w organizacji transportu do Holandii
  • możliwość odzyskania zwrotu nadpłaconego podatku
  • zestawienie godzin prac kosztów pracy

Aplikacja:

Aplikować należy za pomocą formularza znajdującego się na stronie:

ID ogłoszenia: 6165a75dcb1df31a