10,36 €/h brutto

Bez znajomości języka praca w Holandii 2019 na produkcji kanapek od zaraz Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 7 maja 2019 00:27

Do podjęcia praca w Holandii na produkcji kanapek dostępna także bez znajomości języka. Zatrudnienie 2019 w Amsterdamie dla Polaków od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 10,36 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na produkcji kanapek, sałatek, bagietek oraz jogurtów;
  • zadaniem będzie przygotowywanie półproduktów, pakowanie oraz naklejanie etykiet na produkty.

Wymagania:

  • chęć do podjęcia stałej współpracy;
  • nie jest wymagany język holenderski, ale komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • dodatek wakacyjny w wysokości 8% dochodów brutto oraz urlopowy 10,92% dochodów brutto, które naliczane są od godzin podstawowych;
  • legalną pracę na podstawie kontraktu holenderskiego;
  • pensja co tydzień na konto;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • szybkie załatwienie formalności dotyczących zatrudnienia;
  • wsparcie koordynatorów;
  • zorganizowanie płatnego przejazdu za granicę u zaufanego przewoźnika;
  • możliwość zjazdu do kraju po przepracowaniu 6 – 8 tygodni na 1 – 2 tygodnie;
  • rozliczenia podatkowe, które pozwolą odzyskać nadpłacony podatek.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez stronę:

Krótki link: http://bit.do/produkcja-kanapek

www.eena.pl/2,18050,oferta-pracy-pracownik-linii-produkcyjnej.html

ID ogłoszenia: 1395cb1b21dcf492