10,90 €/h

Bez znajomości języka praca w Holandii na produkcji pizzy od zaraz fabryka Bunschoten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bunschoten
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 11 maja 2020 00:23

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Holandii na produkcji pizzy. Zatrudnienie w fabryce z Bunschoten bez znajomości języka dla pracowników produkcji z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bunschoten.

Wynagrodzenie: 10,90 Eur na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy taśmie, polegająca na nakładaniu półproduktów na gotowe spody pizzy, zapiekanek oraz ciast;
  • przeprowadzanie kontroli jakości produktów;
  • pakowanie gotowych już produktów.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zaletą będzie podstawowa lub komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • praca także dla osób bez doświadczenia.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • wypłatę raz w miesiącu na konto;
  • zakwaterowanie, które jest zgodne z certyfikatem SNF;
  • dojazd do pracy na terenie kraju;
  • pełne ubezpieczenie;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • po pierwszym tygodniu pracy możliwość wzięcia zaliczki w wysokości 150 Eur;
  • 120 PLN pakietu startowego, który zawiera poszewkę na pościel, holenderską kartę do telefonu, słowniczek polsko-holenderski.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez adres e-mail: m.tabaka@covebo.pl lub pod numerem telefonu:

+48 77 545 75 75 albo poprzez stronę:

www.covebo.pl/oferta-pracy/v-001598-produkcja-pizzy/

ID ogłoszenia: 4705e8f18c6e3603