9,39 za godzinę

Bez znajomości języka praca w Holandii od zaraz na produkcji mebli Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Długość umowy: co najmniej rok
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 29 maja 2016 00:46

Poszukujemy osób na produkcję mebli w Venlo, również bez znajomości języka. Aktualna propozycja pracy w Holandii, od zaraz ze stabilną umową na długi okres.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce pracy: Venlo.

Stawka godzinowa: 9,39 euro za godzinę.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku pracy:

  • pracownik ma za zadanie przygotować drewno do malowania;
  • wyrównywanie powierzchni deski za pomocą papieru ściernego;
  • kontrola jakości pomalowanych elementów;
  • zadania przy linii produkcyjnej;
  • przewożenie gotowych mebli i ich elementów na magazyn;
  • bieżące prace zleca manager.

Oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi;
  • gotowość do szybkiej nauki;
  • elastyczność;
  • duża motywacja do pracy;
  • dobry stan zdrowia i sprawność fizyczna;
  • język angielski, niemiecki lub holenderski na komunikatywnym poziomie;
  • energiczność, zwinność;
  • „oko” do szczegółów.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na co najmniej 12 miesięcy;
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy;
  • dobre wynagrodzenie;
  • szkolenia pracownicze;
  • pracę w stabilnych godzinach;
  • po upływie roku istnieje możliwość przejścia na stałą umowę;
  • możliwość nauki nowych umiejętności i zagadnień.

Dla kandydatów:
Aplikacje prosimy wysyłać na adres:

  • e.piszniok@pran.eu

W tytule wiadomości należy wpisać „fabryka mebli”.

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcyjny-fabryka-mebli-od-zaraz-id367056.html

ID ogłoszenia: 706574381bcc234c

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca w Holandii od zaraz na produkcji mebli Venlo”

  1. Sebastian na 29 lipca 2016 @ 10:25

    Witam. Z wyksztalcenia jestem tapicerem meblowym i szukam pracy. Mieszkam w Holandii. To jest mój nr 0649743515 Pozdrawiam.