10,48 € na godz.

Bez znajomości języka praca w Holandii produkcja kanapek od zaraz fabryka Leeuwarden

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leeuwarden
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 14 marca 2022 12:35

Przy produkcji kanapek poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Holandii. Zatrudnienie w fabryce z Leeuwarden dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Leeuwarden.

Wynagrodzenie: 10,48 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przy linii produkcyjnej;
  • zadaniem będzie przygotowywanie kanapek, tortilli, wrapów i innych przekąsek;
  • dbanie o higienę;
  • praca odbywa się w chłodnych warunkach, około 12-13 stopni Celsjusza, a także w systemie zmianowym.

Wymagania:

  • bez znajomości języka holenderskiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • dostępność od zaraz na dłużej;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w sektorze spożywczym;
  • możliwość pracy w systemie zmianowym;
  • umiejętność dbania o higienę pracy;
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy.

Oferujemy:

  • system bonusowy – 120 € bonusu rekomendacyjnego oraz 60 € bonusu dla nowych pracowników;
  • zatrudnienie na dłużej;
  • zakwaterowanie;
  • pomoc kadrowo-administracyjną w języku polskim, niderlandzkim, angielskim oraz rumuńskim;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • dodatki zmianowe.

Aplikacja:

Przez formularz na stronie

www.sbaflex.pl/rejestracja/

lub na e-mail: praca@sbaflex.pl

Źródło: www.sbaflex.pl/oferty-pracy/przygotowywanie-kanapek/

ID ogłoszenia: 86962279b2127618