od 10,67 Eur brutto/h

Bez znajomości języka praca w Holandii przy pakowaniu słodyczy od zaraz Breda 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Breda
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 10 grudnia 2019 00:56

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Holandii dla pakowaczy. Zatrudnienie w Bredzie bez znajomości języka także dla par przy pakowaniu słodyczy. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Breda, okolice Veghel, Oss, Tilburg.

Wynagrodzenie: od 10,67 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 20.

Zadania na stanowisku:

  • praca na dwie zmiany;
  • pracownik będzie pakował produkty w kilkuosobowych grupach;
  • praca na stołach albo na linii.

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • mile widziane prawo jazdy kart.B;
  • dostępność na przynajmniej 3 miesiące.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie zgodne z CAO;
  • zakwaterowanie w cenie 96 Eur na tydzień;
  • ubezpieczenie – 23,60 Eur na tydzień;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności administracyjno – prawnych;
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii;
  • bezpłatny transport do pracy z miejsca zamieszkania;
  • wsparcie koordynatorów;
  • na początku stawkę 10,67 Eur brutto na godz. (stawka podstawowa wynosi 9,70 Eur plus stałe dodatki za pracę na zmianach), a później 10,90 Eur brutto na godz. po przepracowaniu 5 tygodni, a 11,12 Eur brutto na godz. po przepracowaniu 10 tygodni;
  • za każde przepracowane 6 miesięcy pracownik otrzymuje premię w wysokości 250 Eur  i jest możliwość kolejnych podwyżek oraz premii;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • 40 lub więcej godzin pracy na tydzień.

Aplikacja:

Aplikacje prosimy wysyłać poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 8125dd6d7ce6279f