12,82 € brutto/h

Bez znajomości języka praca w Holandii sprzątanie hotelu od zaraz Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 23 stycznia 2023 21:02

Do podjęcia aktualna od zaraz praca w Holandii dla pokojówek-pokojowych. Zatrudnienie w Amsterdamie bez języka przy sprzątaniu hotelu. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 12,82 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sprzątanie hotelu – ścielenie łóżek, wynoszenie śmieci;
  • pracownik będzie sprzątał pokoje, łazienki oraz toalety;
  • zgłaszanie braków i usterek;
  • uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych.

Wymagania:

  • bez znajomości języka niderlandzkiego, ale z podstawową znajomością języka angielskiego (A2);
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • zaletą będzie chęć podjęcia pracy na dłużej.

Oferujemy:

  • bonus za bycie kierowcą;
  • zakwaterowanie w cenie 115 € na tydzień;
  • ubezpieczenie w cenie 30,27 € na tydzień;
  • dojazd do i z pracy.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Holandii, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

kkaminska@eurojob.nl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48789119349

Źródło: www.eurojobholandia.pl/oferta-pracy/v-047493-pracownik-hotelu-amsterdam-haarlem/

ID ogłoszenia: 43263ab28b6772b1