do uzgodnienia

Bez znajomości języka sezonowa praca Holandia od zaraz przy zbiorach malin i jeżyn Etten Leur

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Etten Leur
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 6 czerwca 2019 12:50

Dla szukających zatrudnienia sezonowa praca w Holandii od zaraz przy zbiorach malin i jeżyn. Oferta 2019 z Etten Leur bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Etten Leur.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie malin oraz jeżyn.

Wymagania:

  • dodatkową zaleta będzie znajomość języka obcego oraz posiadanie prawa jazdy;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • wypłaty wynagrodzenia co tydzień;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie odpłatnie, a po przepracowaniu 17 tygodni możliwość otrzymania zniżki na mieszkanie;
  • zapewniony transport do pracy, a także możliwość korzystania z firmowego samochodu w celach prywatnych do 150 km na tydzień;
  • ubezpieczenie zdrowotne i dodatek do ubezpieczenia;
  • po zakończeniu tego projektu istnieje możliwość dalszej współpracy na innych ofertach.

Aplikacja:

Zgłaszać można się pod numerem telefonu: 0031638010864 – Wioleta, ale też można wysłać swoje CV na adres:

wioleta@greentalent.nl lub info@greentalent.nl

Źródło: http://www.praca4u.net/maliny-i-jezyny-id1173744.html

ID ogłoszenia: 2155cdea9a3334fd