9,82 - 10,71 €/h

Bez znajomości języka sezonowa praca Holandia przy zbiorach truskawek 2019 od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 1 lipca 2019 12:34

Propozycja podjęcia od zaraz sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach truskawek 2019. Ogłoszenie dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach truskawek.

Lokalizacja: Holandia.

Wynagrodzenie: 9,82 – 10,71 Eur brutto na godz. w zależności od projektu.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie truskawek z krzaków podwieszanych – praca stojąca.

Wymagania:

  • praca dla pań;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na terenie szklarni;
  • mile widziane prawo jazdy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe, które zależą od projektu;
  • zagwarantowane minimum 40 godzin pracy w tygodniu;
  • na miejscu opiekę koordynatora oraz Jabcoach-a;
  • zakwaterowanie w domkach jednorodzinnych sześcio – ośmioosobowych, a pokoje są po dwie, trzy osoby;
  • dojazd do pracy – samochody służbowe Suzuki Swift, które są wydawane na lokacje.

Aplikacja:

CV można wysyłać na adres: aleksander@mupol.com albo można dzwonić pod numer telefonu: +48 692 734 971.

Źródło: www.praca4u.net/praca-szklarniowa-truskawki-id1172991.html

ID ogłoszenia: 9615d078d44ed259