12,58 € brutto/h

Bez znajomości języka sezonowa praca Holandia zbiory papryki od zaraz Limburgia

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Limburgia
  • Długość umowy: sezon 2023
  • Opublikowany: 6 marca 2023 19:17

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Holandii dla Polaków. Zatrudnienie w Limburgii bez znajomości języka przy zbiorach papryki. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Limburgia.

Wynagrodzenie: 12,58 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie cięcie liści;
  • pracownik będzie zajmował się zbieraniem i sortowaniem papryki;
  • wykonywanie zadań przy likwidacji szklarni – czyszczenie, pozbywanie się resztek roślin, przygotowywanie jej na nowy sezon.

Wymagania:

  • dyspozycyjność na sezon 2023;
  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki urlopowe;
  • bonus dla kierowcy;
  • pomoc w organizacji transportu do/z/na terenie kraju;
  • zakwaterowanie;
  • opiekę polskiego koordynatora operacyjnego.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez stronę:

źródło: www.contrain.pl/oferty-pracy/zbior-papryki-na-szklarni/

ID ogłoszenia: 6663e2aaa18c236