10,24 € brutto/h

Bez znajomości języka sortowanie wiśni dam pracę w Holandii od zaraz, Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Data rozpoczęcia pracy: 21-06-2021
  • Długość umowy: 22-08-2021
  • Opublikowany: 17 czerwca 2021 00:34

Agencja Job Service poszukuje od zaraz pracowników fizycznych do pracy w Holandii przy sortowaniu wiśni. Ogłoszenie z Venlo także bez znajomości języka obcego.

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: sortowanie wiśni. Praca w Holandii u jednego z naszych zagranicznych klientów.

Chcesz spróbować swoich sił w pracy na sortowni? Poszukujesz oferty z zapewnioną liczbą godzin? Jeśli tak, to aplikuj już dziś!

Zakres obowiązków:

sortowanie wiśni przy taśmie produkcyjnej wg. wytycznych pracodawcy
odkładanie posortowanych owoców do skrzynek
obsługa maszyn produkcyjnych i pakujących
utrzymanie czystości na stanowisku pracy (m.in. czyszczenie skrzynek)

Nasze oczekiwania:

dyspozycyjność do podjęcia pracy na okres 3 m-cy
gotowość do wykonywania fizycznej pracy przy taśmie produkcyjnej
mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B (ze względu na dojazd do miejsca pracy)
mile widziane doświadczenie w pracy przy przetwórstwie owocowym
umiejętność współpracy z innymi pracownikami
dokładność i zaangażowania w wykonywanej pracy

Oferujemy:

pełne wdrożenie i instruktaż na stanowisku pracy oraz wsparcie w dalszym rozwoju kompetencji zawodowych
pracę w systemie jednozmianowym w międzynarodowym środowisku
przyjazną atmosferę w zgranym i zaangażowanym zespole
możliwość podjęcia dłuższej współpracy
legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
dodatek wakacyjny doliczany do wynagrodzenia
dodatek dla kierowcy samochodu służbowego doliczany do wynagrodzenia
opiekę koordynatora w miejscu pracy
możliwość wyrobienia numeru BSN na miejscu
stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym

Zainteresowała Cię ta oferta? Aplikuj już teraz!

kontakt tel: ☎ +48 627570359

rejestracja online na: https://szukasz-pracy.pl/rejestracja/

Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii: Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym pod linkiem: https://szukasz-pracy.pl/obowiazek-informacyjny-rodo/

ID ogłoszenia: 40060c9c3fb0859d

error: Kopiowanie zabronione!