1550 - 1600 Euro

Blacharz Samochodowy do pracy w Holandii, Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 28 listopada 2015 23:29

Warsztat z Tilburga poszukuje blacharzy samochodowych gotowych do podjęcia pracy w Holandii na terenie Tilburga. Zatrudnienie przy naprawach blacharskich pojazdów.

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowy (KRAZ: 11850).

HR Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami – są naszą pasją.

Dla naszych holenderskich Klientów, firm specjalizujących się w naprawach samochodowych, poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Blacharz Samochodowy w Holandii

OPIS STANOWISKA:

• Naprawa uszkodzeń, wgnieceń, wymiana elementów,
• Wyrównywanie zagnieceń blacharki,
• Przygotowanie blachy, szpachlowanie, szlifowanie, montowanie,
• Naprawy powypadkowe z użyciem ramy do prostowania karoserii,
• Spawanie karoserii.

WYMAGANIA:

• Prawo jazdy kat B – warunek konieczny
• Znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego
• 2 – 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
• Dyspozycyjność do wyjazdu na minimum 3 miesiące z możliwością przedłużenia
• Wykształcenie średnie/ zawodowe
• Precyzja i dokładność w wykonywaniu powierzonych czynności,
• Samodzielność w działaniu,
• Mile widziane osoby z własnym samochodem
• Konieczność zdania testu praktycznego w Holandii, który jest 2 etapem rekrutacji

OFERUJEMY:

• Umowa o pracę na warunkach holenderskich
• Wynagrodzenie na poziomie 1550 €/ miesiąc – 1623 €/netto/miesiąc
• Pracodawca zapewnia zakwaterowanie, które jest odejmowana od kwoty wynagrodzenia brutto,
• Praca w wymiarze 38 h/ tydzień
• Możliwość pracy w nadgodzinach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez link do formularza aplikacyjnego: