11euro netto/1h

Blacharz samochodowy Holandia praca w Amsterdamie

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 29 grudnia 2015 22:19

Atrakcyjna propozycja podjęcia pracy w Holandii na terenie Amsterdamu dla blacharza samochodowego przy naprawie nadwozi pojazdów w tym spawanie, szlifowanie, montaż oraz demontaż elementów.

European Active Projects Limited (KRAZ 2701) w imieniu klienta norweskiego poszukuje osób do pracy na stanowisku
Blacharz samochodowy / Bodyworker

Miejsce pracy: Holandia, różne lokalizacje

Obowiązki:
– Wykonywanie pracy blacharskich ręcznie oraz przy użyciu urządzeń i maszyn
– Spawanie
– Szlifowanie
– Montaż i demontaż części nadwozia
– Wyrównywanie nadwozia

Wymagania:
– Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (3 lata)
– Znajomość j.angielskiego (komunikatywna)
– Prawo jazdy oraz własny samochód (preferowane)
– Doświadczenie z farbami na bazie wody
– Znajomość materiałów potrzebnych do pracy
– Samodzielność, precyzja
– Dyspozycyjność do podjęcia pracy
– Pozytywne nastawienie

Oferta holenderskiego pracodawcy:
– Umowa na warunkach holenderskich
– 11 € netto / h
– 40 h pracy tygodniowo
– Możliwość zjazdu do Polski co 6 tygodni
– Zapewnione zakwaterowanie (pokoje maks. 2-osobowe)
– Dodatek urlopowy
– Brak nałogów

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie AKTUALNEGO CV na adres anna@eap-ltd.pl lub natalia@eap-ltd.pl

ID ogłoszenia: 4956795050dcec6

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Anna321
  • Zarejestrowany od: 21 grudnia 2015

Inne przedmioty dodane przez Anna321

Ostatnie przedmioty dodane przez Anna321 »