10.32

Bleiswijk, Holandia praca – kwiaty cięte, produkcja bukietów bez stawki wiekowej, pary mile widziane

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bleiswijk
  • Data rozpoczęcia pracy: 21-06-2020
  • Długość umowy: umowa holenderska
  • Opublikowany: 14 czerwca 2020 22:44

W Bleiswijk od zaraz legalna, fizyczna praca w Holandii także dla par. Zatrudnienie przy kwiatach ciętych – produkcja bukietów bez stawki wiekowej i znajomości języka.

Praca przy układaniu bukietów kwiatowych

Zarobki: 10,32€ br/h

Oferta pracy bez wiekówki

Lokalizacja: Bleiswijk

OPIS STANOWISKA:
– PRACA PRZY TAŚMIE
– UKŁADANIE BUKIETÓW Z RÓŻNYCH KWIATÓW CIĘTYCH
– SORTOWANIE I PAKOWANIE KWIATÓW PRZY BANDZIE

WYMAGANIA:
– DYSPOZYCYJNOŚĆ NA MINIMUM 8 TYGODNI

OFERUJEMY:
– LEGALNE ZATRUDNIENIE
– ZAKWATEROWANIE I UBEZPIECZENIE (12.60€ DZIENNIE./22€ tyg.)
– COTYGODNIOWE WYPŁATY NA KONTO
– OPIEKĘ POLSKICH KOORDYNATORÓW
– MOŻLIWOŚĆ DŁUGOTERMINOWEJ WSPÓŁPRACY

-pary maja gwarancję pracy na tej samej zmianie oraz pokoju tylko dla siebie 😉

-BEZPŁATNY TRANSPORT DO PRACY (kierowca otrzymuje dodatkowo 8€ brutto/dziennie za transport)

Dodatkowe informacje: praca odbywa się w systemie zmianowym

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie cv na adres e-mail anna@holandiajobs.pl

Kontakt tel. +48790833585 (9-17)

ID ogłoszenia: 4895ee637c15634a