11,27€ brutto/h

Brukarz dam pracę w Niemczech na budowie od zaraz, Etten-Leur

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Etten-Leur
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 01-02-2021
  • Długość umowy: kontrakt
  • Opublikowany: 25 stycznia 2021 11:12

Agencja zatrudnienia dla kontrahenta z Etten-Leur poszukuje od zaraz dyspozycyjnych brukarzy do podjęcia pracy w Holandii na budowie przy układaniu nawierzchni z kostki brukowej.

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje pracowników do pracy na stanowisku: pracownik produkcji profili aluminiowych. Praca w Holandii u naszego klienta zagranicznego.

Interesuje Cię praca w stabilny międzynarodowym środowisku? Chcesz rozwijać się zawodowo i szukasz możliwości zatrudnienia na dłuższy okres czasu? Jeśli tak, to właśnie szukamy kogoś takiego!

Zakres obowiązków:

układanie nawierzchni z kostki brukowej
osadzanie krawężników
inne zlecone prace ziemne z użyciem narzędzi tj. łopaty, mini-koparka (z przyuczeniem do obsługi)

Oczekujemy:

doświadczenia w pracy jaki brukarz lub pokrewnej
znajomości j. angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
posiadania czynnego prawa jazdy kategorii B
gotowości do wykonywania pracy fizycznej na zewnątrz (prace wykonywane są na terenie południowej części Holandii)
chęci dalszego rozwoju swoich kompetencji zawodowych
umiejętności współpracy z innymi pracownikami (praca w 4 osobowym zespole)
dokładności i zaangażowania w wykonywanej pracy
dyspozycyjność do pracy za granicą na dłuższy okres czasu
Oferujemy:

pełne wdrożenie i instruktaż na stanowisku pracy oraz wsparcie w dalszym rozwoju kompetencji zawodowych
zapewnioną przez pracodawcę stałą liczbę godzin do przepracowania (7:00 – 15:00)
podwyżkę wynagrodzenia w zależności od posiadanego doświadczenia w pracy jako brukarz
możliwość wyrobienia VCA z zakresu bezpieczeństwa w pracy
pracę w systemie jednozmianowym
przyjazną atmosferę w zgranym i zaangażowanym zespole
możliwość podjęcia dłuższej współpracy
legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
dodatek wakacyjny
dodatek dla kierowcy samochodu służbowego
opiekę koordynatora w miejscu pracy
możliwość wyrobienia numeru BSN na miejscu
stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym

Zainteresowała Cię ta oferta? Aplikuj już teraz!

kontakt tel: ☎ +48 627570359

rejestracja online na: https://szukasz-pracy.pl/rejestracja/

Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii: Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym pod linkiem: https://szukasz-pracy.pl/obowiazek-informacyjny-rodo/

ID ogłoszenia: 218600aa84a2ca81