450-475 euro nettotygodniowo

Cieśla szalunkowy – praca w Holandii na budowie Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 marca 2016 23:55

Poszukiwani budowlańcy na stanowisko cieśli szalunkowego w Utrechcie. Legalna praca w Holandii na budowie dużych mostów i tuneli. Pracodawca oczekuje doświadczenia zawodowego.

European Active Projects Ltd. KRAZ (2701) poszukuje dla swojego klienta w Holandii Cieśli szalunkowych.

Miejsce pracy: Utrecht, Den Bosch
Praca od marca 2016r.

Opis stanowiska pracy:
Praca jako tradycyjny cieśla szalunkowy na różnych konstrukcjach, doświadczenie w pracy przy budowie dużych mostów i i tuneli będzie plusem.

Wymagania:
– Doświadczenie w zawodzie ( minimum 4 lata)
– Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j.niemieckiego
– VCA
– Własny samochód oraz narzędzia
– Dokładność w wykonywanych obowiązkach

Opis oferty pracy:
– Holenderska umowę o pracę
– Wynagrodzenie: 450/475 euro netto tygodniowo
– 40 godzin pracy tygodniowo
– Zapewnione zakwaterowanie (pokój 1-osobowy)
– Możliwość pracy w nadgodzinach
– Praca na długi okres czasu

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv na adres: anna@eap-ltd.pl

ID ogłoszenia: 39356d44fef25c83

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Anna321
  • Zarejestrowany od: 21 grudnia 2015

Inne przedmioty dodane przez Anna321

Ostatnie przedmioty dodane przez Anna321 »