10,000.00

Cieśla szalunkowy-stolarz betonowy dam pracę w Holandii na budowie, Rotterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: co tydzień
  • Długość umowy: nieokreślone
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 października 2020 03:07

Od zaraz aktualna oferta pracy w Holandii w budownictwie na stanowisku cieśli szalunkowego – stolarza betonowego. Zatrudnienie w rejonie Rotterdamu dla budowlańców z doświadczeniem.

PRP Solutions to polska firma rekrutacyjna z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy na holenderskim i belgijskim rynku od 2011 roku.
Dla naszego Klienta, firmy budowlanej specjalizującej się w realizacji projektów z zakresu inżynierii lądowej oraz wodnej wykorzystującej specjalistyczne techniki budowlane poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Cieśla szalunkowy – do pracy za granicą

Opis stanowiska:
• Twoim zadaniem będzie wytwarzanie i przekształcanie drewnianych form do produkcji elementów betonowych na podstawie dostępnego rysunku technicznego.
• Montaż oraz demontaż szalunków systemowych
• Wykonywanie deskowań indywidualnych, wykorzystywanych jako formy do nadawania kształtu przy wylewaniu betonu bądź jako szablonu w robotach murarskich.
• Lanie betonu w szalunki.
• Rozpoczynany projekt ma trwać około 5 lat.

Oferujemy:
• Od 12 do 15 EURO netto/h
• Stabilne warunki pracy
• Terminowe płatności w systemie tygodniowym;
• Pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z wyjazdem;
• Darmowe zakwaterowanie na miejscu w jednoosobowych pokojach;
• Możliwość rozwoju zawodowego ( kursy, szkolenia)

Wymagania:
• Doświadczenie w zawodzie minimum 3 lata
• certyfikat VCA (możliwość wyrobienia na miejscu)
• Znajomość rysunku technicznego
• Poszukujemy osób które pracują solidnie, bezpiecznie
• Osób które posiadają duże poczucie odpowiedzialności i dobrą wyobraźnie przestrzenną.
• Potrafią pracować zarówno samodzielnie jak i w zespole.

w razie zainteresowania prosimy o kontakt na adres mailowy z dopiskiem „ciesla” :
a.jarzynska@prpsolutions.eu

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem zbieranych danych jest PRP Solutions. Ul. Dobrzynska 36, 09-400 Płock (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ: 20833).
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

ID ogłoszenia: 1695f914b65d6d6c