11,56 euro/h brutto

Dam fizyczną pracę w Holandii bez języka w sklepie od zaraz Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 9 lutego 2018 22:30

Dostępna od zaraz propozycja fizycznej pracy w Holandii dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnimy w sklepie z Amsterdamu przy wykładaniu towaru na półki.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Amsterdam, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 11,56 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca w sklepie będzie polegała na wykładaniu towarów na półki, sprawdzanie cen produktów oraz terminów przydatności do spożycia
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za atrakcyjny wygląd sklepu oraz sortowanie pustych opakowań

Wymagania:

  • preferowane są osoby powyżej 18 lat
  • chęć oraz motywacja do pracy
  • mile widziane prawo jazdy
  • otwartość i energia do pracy
  • dobre nastawienie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy
  • wsparcie konsultanta w czasie trwania umowy
  • kompleksowe szkolenia
  • zamieszkanie, dojazdy oraz ubezpieczenie
  • możliwość zwrotu kosztów transportu w przypadku przyjazdu swoim autem
  • perspektywę awansu
  • atrakcyjne dodatki za pracę zmianową, w nocy oraz w niedziele

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała was powyższa oferta pracy prosimy o aplikowanie za pomocą strony:

ID ogłoszenia: 2425a75da7fbeec9

10 komentarzy na “Dam fizyczną pracę w Holandii bez języka w sklepie od zaraz Amsterdam”

  1. Jestem zainteresowana ,czekam na kontakt 🙂

  2. Dwie osoby zainteresowane praca od zaraz jesteśmy w Holandi w Amsterdamie

  3. witam serdecznie zainteresowany jestem podjęciem pracy prosiłbym o podanie meila wysle państwu swoje cv pozdrawiam goraco .tomasz

  4. Jestem zainteresowana,dwie osoby

  5. jestem zajnteresowana

  6. Chciałabym podjąć tą pracę. Proszę o kontakt.

  7. Jestem zainteresowany 🙂

  8. Witam, jestem zainteresowany pracą w sklepie. Proszę o kontakt pod nr. 512 550 550 tel 512550550

Zostaw odpowiedź do Małgorzata