12,27-17,94 € brutto/h

Dam fizyczną pracę w Holandii bez znajomości języka od zaraz w sklepie z Amsterdamu

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2020 01:04

Supermarket z Amsterdamu szuka od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Holandii. Zatrudnienie 2020 bez znajomości języka przy wykładaniu towaru dla Polaków. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 12,27 Eur brutto na godz. z dodatkiem 8% – stawka dzienna oraz 17,94 Eur brutto na godz. z dodatkiem 8% – stawka nocna.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie układał towary na półkach sklepowych, dbał o ekspozycje, naklejał etykiety na produkty, a także sprawdzał ceny i daty przydatności do spożycia;
  • dbanie o porządek w alejkach sklepowych;
  • segregowanie pustych kartonów.

Wymagania:

  • nie jest wymagany j. niderlandzki, ale potrzebny jest komunikatywny j. angielski;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • chęć podjęcia pracy na stałe;
  • możliwość pracy na nocnej zmianie.

Oferujemy:

  • holenderską umowę o pracę tymczasową;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • +100% dodatku za pracę w niedzielę;
  • do każdej wypłaty dodatek wakacyjny w wysokości 8,33%;
  • zatrudnienie na nocnej zmianie;
  • stałe godziny pracy;
  • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych w Amsterdamie oraz okolicach;
  • transport do pracy służbowym samochodem;
  • możliwość awansowania;
  • ubezpieczenie OC i od nieszczęśliwych wypadków oraz ubezpieczenie rzeczy osobistych;

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z CV należy wysyłać poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-wykladania-towaru-amsterdam-holandia,oferta,7439384

ID ogłoszenia: 525e7e05da7aa27