9,82 -10,19

Dam fizyczną pracę w Holandii dla par od zaraz – sortowanie warzyw i owoców, Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 15,16 .06.2019
  • Długość umowy: długa
  • Opublikowany: 17 czerwca 2019 00:11

Od zaraz również dla par propozycja atrakcyjnej, fizycznej pracy w Holandii przy sortowaniu owoców oraz warzyw na linii produkcyjnej w firmie z Venlo.

Praca dla Pań, Panów i Par

Praca dla Osób z podstawową znajomością języka angielskiego i bez prawa jazdy w miejscowości Venlo . Praca przy sortowaniu i pakowaniu warzyw oraz owoców.

Podstawowe obowiązki to:
– pakowanie warzyw/owoców
– sortowanie warzyw/owoców
– kontrola jakości
– układanie pudełek/skrzynek na paletach

Wynagrodzenie:

od €9.82 brutto/h do €10,19 brutto/h

Wymagania:

– motywacja do pracy
– sprawność fizyczna
– gotowość do wyjazdu od zaraz
– aktualne zaświadczenie o niekaralności
– mile widziane prawo jazdy

Praca w systemie jednozmianowym.
Praca na hali o normalnej temperaturze.
Zagwarantowany transport do pracy.

Koszt zakwaterowania zależny od przepracowanych godzin, ale nie wyższy niż €99,95 / tydzień.
Koszt ubezpieczenia – €24.14/tydz.

Jeżeli jesteś zainteresowany wyślij do nas swoje CV ze zdjęciem , z dopiskiem na adres : tatiana.holandiajobs@gmail.com , 503010320 ( pon.-pt. w godz. 9:00-17:00 )

Zastrzegamy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10960.

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE 2016/679) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych”,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez Holandia Jobs Roland Vollmuller z siedzibą w Radomiu, 26-600, ul. Żeromskiego 86 dla celów związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.

Oświadczam, że jestem świadom, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby firmy, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania

ID ogłoszenia: 1635d0221491f91a

1 odpowiedź na “Dam fizyczną pracę w Holandii dla par od zaraz – sortowanie warzyw i owoców, Venlo”

  1. Mariusz Kalameja na 23 listopada 2019 @ 11:24

    Dziedobry jestem zainteresowany ts praca mam doswiadczenie znam jezyk angielski moj przyjaciel tez jest zainteresosany praca zalezy Nam bardzo na pracy jestesmy pracowici prosimy o kontakt wrazie pracy 510049258

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Tatiana
  • Zarejestrowany od: 13 czerwca 2019

Inne przedmioty dodane przez Tatiana

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Tatiana »