do ustalenia

Dam fizyczną pracę w Holandii dla Polaków przy sortowaniu opon Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 2 lutego 2015 21:33

Zatrudnimy pracowników fizycznych przy sortowaniu opon. Fizyczna praca Holandia w Amsterdamie od zaraz dla Polaków przy recyklingu. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego bądź holenderskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Amsterdam
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– zajmowanie się sortowaniem opon
– segregacja towaru według indywidualnej klasyfikacji firmy
– dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna
– sprawne dłonie
– spostrzegawczość
– chęć do pracy za granicą
– język angielski bądź holenderski na dobrym poziomie
– przyjazd własnym samochodem
– kandydaci sami znajdują sobie zamieszkanie
– dobre zdrowie
– bez przeciwwskazań od lekarza do wykonywania pracy fizycznej

Oferujemy:
– zatrudnienie na zmianę dzienną
– 40 godzin pracy w tygodniu
– wolne weekendy
– wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV po angielsku bądź holendersku na maila: a.kaczala@cervo-dienstverlening.nl z dopiskiem: recykling opon.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23a321/

ID ogłoszenia: 32754cfcb30db83d

1 odpowiedź na “Dam fizyczną pracę w Holandii dla Polaków przy sortowaniu opon Amsterdam”

  1. Witam, jestem zainteresowany Państwa oferta pracy, Mam 19 lat jestem zdrowy,pracowity,odpowiedzialny,bez nałogów,szybko się uczę.Proszę o kontakt mój nr to 510783347

Zostaw odpowiedź do sebaa