9,12 euro/h brutto

Dam sezonową pracę w Holandii dla Polaków przy zbiorach warzyw Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 6 marca 2015 02:46

Poszukujemy pracowników fizycznych do sezonowej pracy w Holandii. Oferta z Venlo przy zbiorach takich warzyw jak: kapusta, por czy ziemniaki. Zatrudnienie jest przewidziane na okres 6 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy zbiorach warzyw
Lokalizacja: Holandia, Venlo
Wynagrodzenie: 9,12 euro/h brutto

Zadania:
Są to prace polowe polegające na zbiorach warzyw. Pracownik będzie zbierać ziemniaki, kapustę i por oraz prowadzić prace porządkowe na koniec dnia.

Wymagania:
– zatrudnienie dla osób odpowiedzialnych, pracowitych
– możliwość pracownia w większej grupie
– prawo jazdy kat.B
– gotowość do pozostania w Holandii na pół roku
– przyjazd samochodem będzie mile widziany
– umiejętność prowadzenia traktora będzie dodatkowo punktowana podczas rekrutacji
– dobre zdrowie
– wytrzymałość fizyczna
– posiadanie zaświadczenia o niekaralności
– od kandydatów wymagamy posiadani doświadczenia na danym stanowisku
– język angielski, niemiecki bądź holenderski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– jasne warunki zatrudnienia zgodne z holenderskim prawem pracy
– miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy (78 euro za 7 dni)
– przejazd do Holandii
– ubezpieczenie w cenie 20,36 euro za tydzień
– pomoc przy wypełnianiu formalności
– dojazdy do pracy
– gwarantujemy minimum 38 godzin pracy w tygodniu
– w razie potrzeby na miejscu pomoc polskich opiekunów

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym: cosmoworker.987312@poczta.startpraca.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-na-polu-przy-zbiorze-warzyw-id271865.html

ID ogłoszenia: 38754f8e5aad96bb

3 komentarze na “Dam sezonową pracę w Holandii dla Polaków przy zbiorach warzyw Venlo”

  1. Witam jestem państwa ofertą pracy zainteresowany jestem osobą sumienny pracowitą uczciwą zręczną mam 21 lat żadnej pracy się nie boje mogę podjąć prace od zaraz mój numer kontaktowy to 518041849

  2. Piot Kosidło na 15 marca 2015 @ 14:17

    Witam jestem zainteresowany ofertą

  3. Anna Wysocka na 24 marca 2015 @ 22:15

    Witam.interesuje mnie wasza oferta pracy.