do ustalenia

Dam fizyczną pracę w Holandii od zaraz przy załadunku paczek bez języka 2018

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 25 lipca 2018 00:24

Poszukujemy chętnych do podjęcia fizycznej pracy w Holandii od zaraz. Możliwość zatrudnienia przy załadunku i rozładunku paczek dla osób bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna przy załadunku i rozładunku kontenerów
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie sortowanie, skanowanie, przepakowywanie oraz przygotowywanie przesyłek do dalszej drogi

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na średnim lub dobrym poziomie
  • możliwość wyjazdu do Holandii na dłuższy okres
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy
  • wytrzymałość i siła fizyczna
  • gotowość do pracy w nocy

Oferujemy:

  • elastyczny grafik
  • możliwość skorzystania z zapewnionego blisko pracy zakwaterowania
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych w języku niderlandzkim, angielskim, polskim i rumuńskim
  • dobre zarobki
  • transport do pracy samochodem lub rowerem
  • atrakcyjne dodatki za pracę na zmiany

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do aplikowania za pomocą formularza znajdującego się na stronie:

ID ogłoszenia: 1525b330687570eb