9,51 euro/h brutto

Dam fizyczna pracę w Holandii od zaraz sortowanie odzieży bez języka Dordrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Dordrecht
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 24 października 2017 04:56

Aktualna oferta zatrudnienia w Dordrecht od zaraz przy sortowaniu używanych ubrań. Fizyczna praca w Holandii skierowana do osób bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: Dordrecht, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 9,51 euro brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na sortowaniu i segregacji odzieży używanej

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia na produkcji lub przy pracy manualnej
  • preferowane do zatrudnienia są kobiety
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz na dłuższy okres
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego na poziomie komunikatywnym
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • chęć do pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na warunkach obowiązujących w Holandii
  • zapewnione miejsce do zamieszkania
  • dojazdy do pracy
  • pracę na stabilnych warunkach
  • szansę na stałe zatrudnienie
  • pomoc polskiego konsultanta na miejscu

Aplikacja:

Kandydatki zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do przesyłania CV ze zdjęciem na adres:

biuroradom@euroservices.com.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/sortowanie-odziezy-uzywanej-od-zaraz-stala-praca-id969847.html

ID ogłoszenia: 14259ee6f933884a