do ustalenia

Dam fizyczną pracę w Holandii od zaraz sortowanie odzieży bez języka Wormerveer

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wormerveer
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 23 lutego 2017 01:12

Od zaraz propozycja fizycznej pracy w Holandii dla kandydatów bez znajomości języka. Aktualna możliwość zatrudnienie w Wormerveer przy sortowaniu odzieży używanej.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: Wormerveer, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca fizyczna będzie polegała na sortowaniu odzieży według norm jakościowych
  • pracownik będzie segregował ubrania ze względu na stopień uszkodzeń, gatunek oraz rodzaj

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • chęć i motywacja do pracy
  • praktyczna umiejętność prowadzenia pojazdów do 3,5 tony
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy na warunkach holenderskich
  • miejsce do zamieszkania z pełnym wyposażeniem
  • zapewniony dojazd do pracy
  • wypłacane co tydzień atrakcyjne zarobki

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych na adres e-mail:

biuroradom@euroservices.com.pl

z dopiskiem w tytule wiadomości: SORTOWANIE ODZIEŻY UŻYWANEJ

Źródło: http://www.praca4u.net/sortowanie-odziezy-uzywanej-praca-caloroczna-id441581.html

ID ogłoszenia: 22058ae04d689716

1 odpowiedź na “Dam fizyczną pracę w Holandii od zaraz sortowanie odzieży bez języka Wormerveer”

  1. Piszę w imieniu 3 osób pracę możemy podjąć od zaraz Proszę o kontakt +48 669 141136