do ustalenia

Dam fizyczną pracę w Holandii przy rozładunku opon Tilburg bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Opublikowany: 19 grudnia 2014 00:18

Firma logistyczna z Tilburga szuka pracownika fizycznego bez znajomość języka holenderskiego. Praca w Holandii przy załadunku i rozładunku opon oraz zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Tilburg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– rozładunek, załadunek opon
– zajmowanie się zbieraniem zamówień
– komisjonowanie
– układanie produktów na półki magazynowe
– paletowanie
– wysyłka paczek

Wymagania:
– język angielski bądź niemiecki w stopniu dobrym
– od kandydatów oczekujemy posiadania numeru SOFI
-prawo jazdy na samochód osobowy
– gotowość do podjęcia pracy fizycznej
– wytrzymałość, dobre zdrowie
– zdrowy kręgosłup

Oferujemy:
– możliwość zdobycia doświadczenia
– pracę na dłuższy okres
– wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– przeszkolenie w pierwszych dniach
– miejsce zamieszkania
– przejazdy do pracy
– kontakt z polskim opiekunem
– zapewniamy ubezpieczenie

Aplikacja:
Prosimy o wysłanie zgłoszeń za pomocą formularza znajdującego się na stronie: tnsgroup.startpraca.pl/application/form/194872/0/1/

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22n9ah/

ID ogłoszenia: 784549354967198e