do ustalenia

Dam fizyczną pracę w Holandii przy rozładunku paczek Tilburg bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Opublikowany: 23 października 2015 00:15

Zatrudnienie w logistyce dla pracowników fizycznych bez znajomości języka holenderskiego. Praca w Holandii (Tilburg) przy załadunku i rozładunku przesyłek/paczek na magazynie.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Tilburg, Eindhoven
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– współpracowanie z kurierami
– odbiór dostaw
– rozładunek paczek oraz ich sortowanie
– przepakowywanie towaru
– załadunek towaru na samochody
– obsługiwanie urządzeń znajdujących się na magazynie (przenośniki rolkowe i taśmowe)

Wymagania:
– należy posiadać 5 letnie doświadczenie na danym stanowisku
– angielski na dobrym poziomie
– odpowiedzialne podejście do zadań
– wywiązywanie się z obowiązków
– możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres
– wytrzymałość fizyczna
– możliwość przenoszenia ciężkich paczek
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie
– dobrze płatną pracę na dłuższy okres
– zdobycie nowego doświadczenia, podniesienie kwalifikacji
– zapewniamy transport do Holandii
– codzienne przejazdy do pracy
– pomoc w kwestii administracyjnej
– miejsce do zamieszkania

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesyłania zgłoszeń poprzez stronę: http://www.pracuj.pl/praca/zaladunek-rozladunek-paczek-okolice-tilburga-i-eindhoven,oferta,4168491

ID ogłoszenia: 50656293e4a7848c