8,88 euro/h brutto

Dam fizyczną pracę w Holandii przy rozładunku towarów bez języka Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 11 grudnia 2015 21:43

Poszukujemy pracowników fizycznych do pracy w Holandii przy załadunku i rozładunku kontenerów. Oferta z Tilburga bez znajomości języka holenderskiego przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Tilburg
Wynagrodzenie: 8,88 euro/h brutto
Start: od zaraz (14.12.2015)

Zadania:
– należy prowadzić załadunek oraz rozładunek kontenerów
– zbieranie zamówień
– praca w firmie logistycznej w dziale sprzedaży internetowej produktów i akcesoriów dla zwierząt

Wymagania:
– należy znać język angielski, niemiecki bądź holenderski na poziomie komunikatywnym
– przyjazne nastawienie
– wytrzymałość fizyczna
– zaradność
– szybkość uczenia się/zapamiętywania nowych wiadomości
– możliwość pozostania w Holandii na okres 6 miesięcy
– chęć pracowania również w weekendy
– należy posiadać prawo jazdy oraz numer SOFI
– pracownicy z kwalifikacjami do prowadzenia wózków EPT i PC
– zdrowy kręgosłup
– szybkość, energiczność

Oferujemy:
– stabilne warunki zatrudnienia
– szybkie rozpoczęcie pracy
– dobrze płatną pracę na 6 miesięcy
– dobre wynagrodzenie
– bonusy do pracy weekendowej

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: e.piszniok@pran.eu z tytułem: Magazyn-rozladunek.

Źródło: http://www.praca4u.net/zaladunek-i-rozladunek-kontenerow-tilburg-id332061.html

ID ogłoszenia: 153566b2e4a82647

1 odpowiedź na “Dam fizyczną pracę w Holandii przy rozładunku towarów bez języka Tilburg”

  1. witam jestem zainteresowany panstwa oferta , jestem rzetelnym pracownikem. Nie mam rodziny co nieprzeszkadza mi na kiedy był by wyjazd i tym podobne. Mam 21 lat i jestem sprawny fizycznie. skarzynski_konrad@o2.pl