do ustalenia

Od zaraz dam fizyczną pracę w Holandii przy rozładunku towarów bez języka Tillburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tillburg
  • Długość umowy: 12 miesięcy
  • Opublikowany: 6 marca 2016 23:28

Zatrudnimy od zaraz pracowników fizycznych do pracy w Holandii przy rozładunku i załadunku towarów. Oferta z Tillburga bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Tilburg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– rozładunek towaru z kontenerów oraz załadunek przygotowanych paczek do wysłania (do 30kg)
– obsługiwanie komputera
– zajmowanie się zbieraniem zamówień

Wymagania:
– zdolność do pracy na dwie zmiany
– zatrudniamy jedynie doświadczonych kandydatów
– należy umiejętnie obsługiwać wózek EPT
– posiadanie doświadczenia na stanowisku orderpickera
– prawo jazdy na samochód osobowy będzie atutem
– gotowość podjęcia pracy na minimum 12 miesięcy
– samodzielne podejmowanie decyzji
– szybkość, elastyczność

Oferujemy:
– na miejscu zapewniamy zakwaterowanie z czynszem tygodniowym w wysokości 79,95 euro
– satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
– pracę w dobrze prosperującej firmie
– ubezpieczenie w cenie 18,79 euro płatne co tydzień
– pełny wymiar godzin

Aplikacja:
Rejestracja odbywa się poprzez formularz: gsuinter-work.pl/formularz-rejestracyjny/6

Źródło:

ID ogłoszenia: 77456dc9f6b00a9b