9,20 Euro brutto/godz

Dam fizyczną pracę w Holandii przy sortowaniu odzieży bez języka od zaraz Limburgia 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Limburgia
  • Data rozpoczęcia pracy: Nie podano
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: 22 stycznia 2019 00:59

Fizyczna praca w Holandii od zaraz przy sortowaniu używanej odzieży na terenie Limburgii. Oferta jest dla osób bez znajomości języka niderlandzkiego z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: praca fizyczna.

Lokalizacja: Limburgia.

Wynagrodzenie: 9,20 Eur brutto/godz.

Start: Nie podano.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy taśmie przy ręcznym sortowaniu używanej odzieży;
  • rozdzielanie odzieży na poszczególne kategorie;
  • obsługa maszyn oraz urządzeń, które są wykorzystywane w czasie sortowania odzieży.

Wymagania:

  • spostrzegawczość;
  • umiejętność szybkiego uczenia się;
  • doświadczenie w pracy przy taśmie;
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • umiejętność organizowania pracy;
  • dokładność w wykonywaniu działań;
  • chęć podjęcia i gotowość do długoterminowej współpracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową;
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane, co 4 tygodnie;
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii;
  • zakwaterowanie na terenie Holandii;
  • opieka polskiego koordynatora;
  • możliwość długoterminowej współpracy.

Aplikacja:

Zapraszamy do składania aplikacji pod adresem e-mail: kontakt@contrain.pl albo marketing@contrain.pl

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-holandii-przy-sortowaniu-odziezy-bez-jezyka-limburgia/

ID ogłoszenia: 5225c2e6bb5a8234