do ustalenia

Dam fizyczną pracę w Holandii przy sortowaniu odzieży bez języka Rotterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Długość umowy: do końca roku 2015
  • Opublikowany: 6 marca 2015 02:51

Zatrudnimy od zaraz pracowników fizycznych bez znajomości języka holenderskiego. Praca w Holandii przy sortowaniu odzieży używanej. Oferta aktualna od 9 marca.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Rotterdam, Dordrecht
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– wypakowywanie dostaw
– sortowanie odzieży na ustalone odgórnie kategorię
– zadania wykonywane są na stojąco

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– możliwość pozostania w Holandii do końca roku 2015
– sprawne dłonie
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
– spostrzegawczość
– szybkość reagowania
– minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
– posiadanie prawa jazdy kat.B

Oferujemy:
– wypłatę wypłacaną w systemie tygodniowym
– miejsce zamieszkania
– codzienne dojazdu do pracy
– zatrudnienie na pełny etat
– podpisanie kontraktu na holenderskich warunkach

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać CV na adres mailowy: espradom@euroservices.com.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/sortowaczki-odziezy-uzywanej-id272295.html

ID ogłoszenia: 66954f903192e73b

2 komentarze na “Dam fizyczną pracę w Holandii przy sortowaniu odzieży bez języka Rotterdam”

  1. Beata L. na 14 marca 2015 @ 08:37

    Witam. Jestem zainteresowana Wasza oferta. Posiadam doswiadczenie w tym zakresie.Przez 4 lata pracowalam w European Distribution Centre Roosendaal. Posiadam prawo jazdy kat. B. Poslugujesie J.ang w stopniu b.dobrym …

  2. Witam jestem zainteresowana Państwa ofertą nie posiadam doświadczenia w tym zakresie jednak jestem osobą która bardzo szybko się uczy posiadam również prawo jazdy kat. B znam język angielski słabo lecz potrafie się dogadać prosze o kontakt