do ustalenia

Od zaraz dam fizyczną pracę w Holandii rozładunek towarów bez języka Roosendaal

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Roosendaal
  • Opublikowany: 8 października 2015 00:45

Ogłoszenie fizycznej pracy w Holandii dla osób bez znajomości języka holenderskiego. Oferta od zaraz z Roosendaal przy załadunku i rozładunku kontenerów. Zatrudniamy jedynie kandydatów z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Roosendaal
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Jest to praca ciężka fizycznie polegająca na załadunku oraz rozładunku towarów na i z kontenerów.

Wymagania:
– bardzo dobre zdrowie
– bez problemów z kręgosłupem
– zdolność do noszenia ciężkich towarów
– posiadanie doświadczenia na danym stanowisku
– punktualne stawianie się w pracy
– wywiązywanie się ze swoich obowiązków
– przyjazne nastawienie
– zdolność do szybkiego rozwiązywania problemów
– osoba energiczna

Oferujemy:
– wsparcie w pierwszych dniach
– pomoc koordynatorów
– zapewniamy ubezpieczenie oraz miejsce do spania
– zatrudnienie bez konieczności porozumiewania się w języku obcym
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– odpowiedzi na pytania

Aplikacja:
W celu zgłoszenia swojej osoby należy zadzwonić pod numer: 774612316

Źródło: http://www.praca4u.net/rozladunek-kontenrow-holandia-okolice-roosendaal-id320400.html

ID ogłoszenia: 37056159aaaa652e

3 komentarze na “Od zaraz dam fizyczną pracę w Holandii rozładunek towarów bez języka Roosendaal”

  1. Witam czy praca jest aktualna? Czy są potrzebne 2 osoby na danym stanowisku jak zakwaterowaniem?

  2. 798067900 numer kontaktowy jest nas 2 zainteresowanych praca z doswiadczeniem z rozladunkiem piotr rafal

  3. witam jestem zainteresowany panstwa oferta , jestem rzetelnym pracownikem. Nie mam rodziny co nieprzeszkadza mi na kiedy był by wyjazd i tym podobne. Mam 21 lat i jestem sprawny fizycznie. skarzynski_konrad@o2.pl