9,57-10,52 euro/h brutto

Dam fizyczną pracę w Holandii w budownictwie bez znajomości języka Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Opublikowany: 2 września 2014 23:16

Firma budowlana z Venlo poszukuje pracownika ogólnobudowlanego przy wykończeniach. Oferta fizycznej pracy w Holandii dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Holandia, Venlo
Wynagrodzenie: 9,57-10,52 euro/h brutto

Zadania:
Praca na budowie polegająca na wykonywaniu zadań ogólnobudowlanych. Zatrudniony będzie również dbał o porządek.

Wymagania:
– duża wytrzymałość fizyczna
– doświadczenie w budownictwie jest konieczne
– dobra znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego
– umiejętność pracownia w grupie
– otwartość, komunikatywność, odpowiedzialność, dokładność
– posiadanie fachu w ręku

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie
– podwyżkę po 10 tygodniach ze stawki 9,57 do 10,52 euro/h brutto
– pracę w wymiarze 40 godzin tygodniowo
– miejsce zamieszkania odpłatne 80,5 za tydzień (potrącone z wypłaty)
– ubezpieczenie w cenie 21 euro/tydz. (potrącone z wynagrodzenia)

Aplikacja:
Proszę wysłać swoje CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: office@link2europe.pl

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22k5h0/

ID ogłoszenia: 994540626bb45f4e

1 odpowiedź na “Dam fizyczną pracę w Holandii w budownictwie bez znajomości języka Venlo”

  1. Jestem zainteresowany ta oferta pracy jezeli jest jeszcze aktualna