16,28 euro/h

Dam fizyczną pracę w Holandii wykładanie towaru bez języka Leiden od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leiden
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2015 00:37

Pilnie szukamy pracowników fizycznych do pracy w Holandii bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Zatrudnienie w Leiden przy wykładaniu towaru na półki sklepowe.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Leiden, Amsterdam
Wynagrodzenie: do 16,28 euro/h
Start: od zaraz (24.08.2015)

Zadania:
– wyszukiwanie określonego towaru na magazynie
– przetransportowanie palety z towarem na odpowiednią alejkę
– układanie produktów na półkach
– sprawdzanie zgodności cen z produktami
– dbanie o porządek na alejkach
– itp.

Wymagania:
– zaradność, pomysłowość
– praca jedynie dla osób niekaranych (zaświadczenie do wglądu)
– zmotywowanie do pracy fizycznej
– dobre zdrowie
– radzenie sobie w stresujących sytuacjach
– szybkość, elastyczność, dobre zorganizowanie
– znajomość systemu FIFO będzie atutem
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
– prawo jazdy na samochód osobowy będzie atutem
– doświadczenie przy wykładaniu towarów jest mile widziane

Oferujemy:
– pracę w dobrze prosperującej firmie
– zatrudnienie na dłuższy okres
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– zakwaterowanie i ubezpieczenie
– transport wewnętrzny
– najlepszym pracownikom zaoferujemy awans na team leadera

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez stronę: https://goodjob.com.pl/oferty-pracy/6/pracownik-supermarketu/366

ID ogłoszenia: 12455d4faf71e062

14 komentarzy na “Dam fizyczną pracę w Holandii wykładanie towaru bez języka Leiden od zaraz”

  1. Dzien dobry jestem zainteresowana tą ofertą pracy. Prosze o kontakt na e-mail. Dziekuje pozdrawiam

  2. Witam jestem zainteresowany pracą w każdej chwili proszę o odpowiedz pod numerem 783225881. nie jestem karany mam prawo jazdy kat b .

  3. Witam jestem zainteresowana proszę o kontakt 513558919. Pozdrawiam

  4. Dobry wieczór jestem zainteresowana ofertą pracy. Prosiłabym o numer kontaktowy do państwa. Mój numer to 691190721. Pozdrawiam serdecznie.

  5. Dobry wieczór jestem zainteresowana podjeciem pracy. Prosiłabym o numer kontaktowy do państwa. Mój numer to 691190721. Pozdrawiam serdecznie.

  6. witam interesuje mnie praca515185267

  7. Witam Jesteśmy parą bardzo zainteresowaną państwa ofertą pracy. Proszę o nr kontaktowy do Państwa. Pozdrawiam i podaje swój nr 505424500

  8. jesteśmy z mężem zainteresowani ofertą pracy kontakt785006437

  9. Witam serdecznie jestem zainteresowany państwa ofertą pracy posiadam prawojazdy kategorii B jestem dyspozycyjny sumienny w polsce pracowałem w podobnych firmach pozdrawiam

  10. Witam jestem zainteresowana oferta pracy. Posiadam prawojazdy kategori B oraz dobra znajomosac jezyka angielskiego. Numer kontaktowy 0048663322074

  11. Witam jestem zainteresowana oferta pracy. Posiadam prawo jazdy kategori B oraz bardzo dobra znajomosc jezyka angielskiego. Prosze o kontakt telefoniczny 0048663322074. Pozdrawiam

  12. Z kad ta stawka? Raczej lipa jakas.

  13. Dzień dobry.
    Jeśli oferta jest nadal aktualna to jestem zainteresowana . jeżeli to nie problem to chciałabym jechać z koleżanką
    prosiłabym też również o kontakt emailowy z góry dziękuje

  14. Witam chciałem zapytać czy ktoś zwas dostał sie do tej pracy do wykładania towaru? proszę o odpis albo smsa 721230899 Pozdrawiam Rafał